Dziękujemy!!!

Dobroć serca jest tym, czym ciepło słońca: ona daje życie.

Henryk Sienkiewicz

Kochani!

19 listopada Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” zakończyła księgowanie na subkontach podopiecznych pieniążków pochodzących z 1% podatku dochodowego. Nadrabiamy więc zaległości i pragniemy poinformować Was o wyniku tegorocznej akcji „Pomóż Antosiowi przekazując mu 1% swojego podatku”.

Zanim podamy kwotę jaką udało się uzbierać, chcielibyśmy z serca podziękować, w imieniu Antosia i swoim własnym, wszystkim darczyńcom oraz osobom, którzy bezinteresownie zaangażowali się w sprawę Antosia.

Kochani Darczyńcy! Dziękujemy Wam za to, że pamiętaliście o Antosiu wypełniając swoje pity i zdecydowaliście się podarować część swojego podatku właśnie Antosiowi.

Dziękujemy także wszystkim naszym Ambasadorom i Przyjaciołom, którzy występowali w naszym imieniu,  sprzyjali naszej sprawie i sprawili, że informacje o Antosiu dotarły do wielu ludzi dobrej woli. Bez Waszej pomocy i Waszego zaangażowania nie udałoby się. Dziękujemy za Wasze sympatyczne komentarze umieszczane na stronie internetowej Antosia i ciepłe słowa w Waszych listach.

Teraz chcielibyśmy napisać parę słów o wysokości zebranej kwoty. Aż 233 osoby zdecydowały się przekazać Antosiowi 1% swojego podatku. Przy rozliczaniu się z fiskusem podarowaliście Antosiowi w sumie 11 291,39 zł.

Pieniążki dotarły z 73 urzędów skarbowych z 58 miejscowości. Najwięcej wpłat było z Wrocławia, Jastrzębia-Zdroju, Kielc, Lublińca, Warszawy i Krakowa.

A oto wszystkie miejscowości (alfabetycznie), w których rozliczali się nasi darczyńcy:

Będzin, Białystok, Biłgoraj, Bydgoszcz, Bytom, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Częstochowa, Ełk, Gdańsk, Głubczyce, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Gryfino, Jastrzębie-Zdrój, Jelenia Góra, Katowice, Kielce, Koło, Kraków, Legnica, Lębork, Lipno, Lubin, Lubliniec, Łódź, Malbork, Milicz, Mysłowice, Myślenice, Nowe Miasto Lubawskie, Olesno, Oleśnica, Opatów, Ostróda, Ostrów Wielkopolski, Piaseczno, Pszczyna, Pułtusk, Radom, Rzeszów, Strzelin, Środa Śląska, Tczew, Trzebnica, Tychy, Wadowice, Warszawa, Wejherowo, Wodzisław Śląski, Wolsztyn, Wołów, Wrocław, Zabrze, Zgorzelec, Żagań, Żnin, Żory.

Jeszcze raz Wszystkim z serca dziękujemy!

Rodzice Antosia

Franio Słuszczak Poznaj Polub Pomóż
Kliknij i przejdź teraz na stronę Frania »

1 komentarz

  1. Monika
    19 Gru 2012

    Witam serdecznie. Dopiero dziś tarfiłam na Antosiową stronę i żałuję, że tak późno. Jestem pełna podziwu dla Was za każdy dzień Waszej miłosci i troski. Dziękuję za wspaniałe kolorowanki i czas, jaki spędziłam z Wami czytając Waszą historię. Link na Antosiową stronę już zamieściłam na stronie mojej szkoły. Mam nadzieję, że pozwoli to pozyskać dodatkową pomoc. Pozdrawaim serdecznie. Monika