Drodzy Przyjaciele Antosia!

Drodzy Przyjaciele Antosia!

Chcę się podzielić z Wami jeszcze jedną niezmiernie ważną informacją.

Rozliczając się z fiskusem za 2012 rok aż 457 osób (!) zdecydowało się podarować 1% swojego podatku naszemu Antosiowi. Z tego tytułu pod koniec 2013r. stan antosiowego subkonta w Fundacji Dzieciom powiększył się o kwotę 24885,50zł i ostatecznie wyniósł 30636,65 zł. Antoś tych pieniędzy nie miał już szans wykorzystać.

Dlaczego dopiero teraz Wam o tym piszę?

Marzeniem Agnieszki i moim jest, aby pieniądze te pomogły takim choruszkom jak nasz Antoś w niezmiernie trudnej, codziennej walce o lepsze jutro. Dlatego też poprosiliśmy Fundację Dzieciom „Zdążyć Pomocą”, aby podarowała środki zgromadzone na antosiowym subkoncie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci. Jest to jedyne hospicjum dla dzieci na terenie dolnego śląska. Hospicjum opiekuje się dziećmi przewlekle i nieuleczalnie chorymi takimi właśnie jak Antoś. Lepszego miejsca nie mogliśmy znaleźć. Fundacja Dzieciom przychyliła się do naszej prośby i po dopełnieniu koniecznych formalności, 13 maja 2014r., podarowane przez Was pieniądze znalazły się na koncie Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci.

Na co konkretnie zostaną wydatkowane pieniądze?

Pieniądze zostaną wydane wyłącznie na rehabilitację dzieci. Koszt miesięcznej rehabilitacji dziecka w domu to około 800zł (około 12-13 dni w miesiącu). Możemy więc opłacić roczną rehabilitację dla trójki choruszków!

Rehabilitacyjnego wsparcia fundacja hospicjum udziela teraz 102 dzieciom! Sami z takiej pomocy korzystaliśmy i jest to naprawdę coś fantastycznego. Jesteśmy pewni, że pieniądze do ostatniej złotówki zostaną wydatkowane bardzo dobrze i z ogromnym pożytkiem dla tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.

Jeszcze raz dziękujemy Wam Kochani za wsparcie i za to, że do dnia dzisiejszego jesteście z nami. Dziękujemy Wam za każde dobre słowo.

Dziękujemy Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” za bezpłatne i sprawne prowadzenie subkonta naszego Antosia. Dziękujemy Zarządowi Fundacji Dzieciom za przychylenie się do naszej prośby.

Dziękujemy załodze Wrocławskiego Hospicjum dla Dzieci oraz wszystkim pracownikom i wolontariuszom Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci za to, że byliście z nami w tych najtrudniejszych momentach i zawsze kiedy tylko Was potrzebowaliśmy. Wciąż jesteście razem z nami. Tego, co od Was otrzymujemy nie da się kupić za żadne pieniądze. Z serca dziękujemy!

Trzymamy za Was Wszystkich kciuki, abyście wytrwali w tym co tak świetnie robicie i stawali się w tym coraz lepsi. Pomnażajcie dobro!

Serdeczności!

Franio Słuszczak Poznaj Polub Pomóż
Kliknij i przejdź teraz na stronę Frania »

3 komentarze

 1. Ania
  22 Cze 2014

  Kochani podziwiamy Was z mężem- śmierć Antosia to początek wiemy coś na temat bardzo trudnych wydarzeń w zyciu… są niewytłumaczalne, ale w nich jest Boża siła, zeby się nie załamać i tworzyć piękne dzieła…przez łzy

 2. Anna
  26 Paź 2014

  Podziwiam Was!!! Łzy same cisną się – musicie być wielkimi ludźmi – JESTEŚCIE WIELCY i dziękuję za pomoc w postaci kolorowanek Będe o Was pamiętać

 3. EWA
  27 Paź 2014

  prosze o nr KRS 1% podatku bym mogła przekazaĆ DO HOSPICJUM