Komentowanie jest proste

Komentowanie jest proste

[Ostatnia aktualizacja, 27 czerwca 2011r.]

Zapraszamy do komentowania publikowanych przez nas tekstów i wyrażania własnych opinii a także do odpowiadania na komentarze innych osób. Ustaliliśmy następujące reguły komentowania i prosimy o ich przestrzeganie.

Wasze komentarze są przez nas moderowane i dlatego nie są publikowane na stronie automatycznie po wysłaniu. Zastrzegamy sobie prawo do odrzucania komentarzy, ich skracania lub usuwania.

Nie zamieszczamy komentarzy, które:

 • są reklamami,
 • są spamem, czyli nie są tematycznie związane z komentowanym tekstem,
 • zawierają w treści komentarza dane osobowe, teleadresowe lub adresy e-mail,
 • zawierają w polu „Imię” słowo kluczowe (na przykład „Zabawki dla dzieci”, „Rehabilitacja Wrocław”),
 • są niezgodne z prawem (m. in. zawierają wulgaryzmy, propagują alkohol, środki odurzające lub narkotyki, obrażają osoby, narodowości, religie, rasy ludzkie).

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników naszej witryny.

Jak dodać nowy komentarz?

Aby dodać nowy komentarz uzupełnij pola formularza zamieszczone poniżej nagłówka Pozostaw swój komentarz. Wpisz swoje imię lub pseudonim, podaj adres e-mail oraz wpisz tekst komentarza. Pola imię i e-mail nie są obowiązkowe, ale zachęcamy do podpisywania swoich komentarzy, choćby pseudonimem. Adres e-mail nie będzie publikowany na stronie i zachowamy go wyłącznie dla siebie. Jeżeli chcesz, możesz także uzupełnić pole Strona WWW. Wówczas odwiedzający naszą witrynę, po kliknięciu na Twoje imię wpisane w komentarzu, będą mogli przejść na Twoją stronę. Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk Wyślij.

Jak odpowiedzieć na komentarz innej osoby?

Aby odpowiedzieć na komentarz innej osoby, kliknij w przycisk Odpowiedz umieszczony poniżej komentarza, na który chcesz odpowiedzieć.

Jak umieścić swoje zdjęcie obok komentarza?

Jeżeli chcesz aby przy Twoim komentarzu pojawiło się zdjęcie lub inny obrazek koniecznie odwiedź serwis http://pl.gravatar.com/ i tam, w prosty sposób, do swojego adresu e-mail przypisz dowolny obrazek. I na tym koniec. Prawda, że proste? Od teraz, zawsze kiedy wpiszesz swój e-mail w polu komentarza, Twój obrazek ukaże się obok komentarza.

Franio Słuszczak Poznaj Polub Pomóż
Kliknij i przejdź teraz na stronę Frania »

12 komentarzy

 1. Ola
  14 Mar 2013

  Jasiek bardzo dziękuje za piękne kolorowanki! pozdrawiamy serdecznie!

 2. Magda
  20 maja 2013

  Dziękuje za wspaniale kolorowanki, które dzieciaczki z przedszkola wprost uwielbiają, a dla Antosia i jego rodziny życzę dużo siły i pogody ducha!!! Pozdrawiam gorąco.

 3. Anna
  5 Lis 2013

  Trafiłam tu przypadkiem,szukając kolorowanek dla mojej „zeróweczki”. Przeczytałam historię Antosia i zrobiło mi się bardzo smutno,łzy same napływają do oczu…Pracowałam kiedyś z dziećmi ,które miały bardzo podobne problemy…

 4. Basia
  28 Sie 2014

  Bardzo dziękuję za kolorowanki dla mojej wnuczki Mai . Pamiętajcie ,że to WY jesteście ANIOŁAMI. Wasze dzieci mają szczęście , mając TAKICH CUDOWNYCH rodziców. Życzę wszystkim Dzieciom by mogły spotkać Anioły na swojej drodze Pozdrawiam.

 5. Marta
  24 Wrz 2014

  Dziękuję za umożliwienie korzystania z tych pięknych kolorowanek. Dużo miłości i zdrówka życzę. Pozdrawiam serdecznie

 6. Ola
  3 Lis 2014

  Dziękuję za wspaniałe kolorowanki! Mieszkamy w Szkocji, tak więc kolorowanki Antosia „podróżują” po swiecie. Przesyłam usciski.

 7. gosia
  1 Lut 2015

  Podziwiam Państwa za siłę, za chęci do dalszej pracy nad strona. Trafiłam tutaj jakiś czas temu.Nie potrafiłam czytać waszej historii bez łez…gdy Antoś żył…kiedy przeczytałam ze odszedł długo nie przestawałam o tym myśleć. Jestem mamą, ale nie mogłabym napisać ze wyobrazam sobie co czujecie…obawiam się ze ja przepadłabym, nie jestem silną osobą.Drodzy Panstwo zaglądam na Waszą stronę z chęcią i Podziwiam Was.

 8. Kasia
  22 Wrz 2015

  Dziękuje za udostępnienie kolorowanek. Dzieciom w przedszkolu na pewno bardzo się spodobają.
  Wszystkiego dobrego, pozdrawiam.

 9. Elżbieta
  12 Lis 2015

  Bardzo dziękuję za możliwość korzystania z zasobów Antka. To co robisz Sławku, przywraca mi wiarę w ludzi! Obiecuję, że będę częstym gościem na Waszej stronie. Pozdrawiam serdecznie.

 10. Kasia
  13 Lut 2018

  bardzo fajne i przydatne, dziękujemy 🙂

 11. Iwa
  21 Lut 2018

  Bardzo dziękuję za kolorowanki, które będę mogła wykorzystać w pracy z przedszkolakami.

 12. Małgosia
  26 Lut 2018

  Witam. Strona super, materiały rewelacyjne. Dziękuję, pozdrawiam.

Pozostaw swój komentarz